Kunné Vörös Andrea

12.07.2022

Logisztikai asszisztens

Mesélj arról, mióta dolgozol a cégnél, és milyen pozícióban kezdtél?

1991. óta dolgozom a Trocellen magyarországi leányvállalatánál, a Polifoam Kft-nél. Kereskedelmi ügyintézőként kezdtem a pályafutásomat, de akkor még sokkal kisebb szervezet működött a cégnél, ezért a munkám több munkaterületet is magába foglalt, például a fuvarszervezést is, ami a későbbiekben fontos szerepet játszott.

Milyen háttérrel és tanulmányokkal érkeztél?

Érettségivel és nyelvvizsgával érkeztem, a felsőfokú végzettséget a munka mellett szereztem meg.

Hogy történt a kinevezésed?

Több kinevezésem is volt.

Először kereskedő lettem, mert a kollégám, akivel együtt dolgoztam, elment a cégtől és helyette én vettem át a munkakörét. Évek múlva ebből a pozícióból mentem el szülési szabadságra, ami Magyarországon 3 év lehet gyerekenként. A cég nagyon támogató hozzáállású, így én otthon tudtam maradni 6 évet a gyerekeimmel.

Amikor visszajöttem, közösen megkerestük, hogy milyen munkakör illene az új élethelyzetemhez és a tapasztalatomhoz, így kezdtem el a logisztika területén dolgozni.

Mik ma a főbb feladataid?

2010 óta a logisztikai osztályon fuvarszervezéssel foglalkozom. A cégnél zajló összes árumozgatásért vagyok felelős.

31 éve dolgozol már a cégnél. Miért szeretsz még itt lenni?

Szeretem azt a családias légkört, ami jellemző a vállalatra, jó a kapcsolatom a kollégákkal és a főnökeimmel is, ami számomra nagyon fontos. Az elmúlt 31 év alatt a cég  stabilitása minden szempontból biztonságot teremtett a mindennapi életben. A munkaterületemen jelentkező változások új kihívások elé állítanak, ezért sosem lesznek unalmasak a mindennapok.

Mesélnél egy kicsit a privát életedről, a hobbijaidról, hogy jobban megismerhessünk? Hogyan tudod összeegyeztetni a munkát és a magánéletet?

A szabadidőm nagy részét a családommal, a gyerekeimmel és a gyerekkori barátaimmal töltöm, illetve Berni pásztor kutyánkkal. Szeretem a természetet, szívesen kertészkedek és sportolok, továbbá érdekel a lakberendezés is. A szüleimre és a férjemre mindig számíthatok, ha segítségre van szükségem, így könnyebben átvészelhető egy-egy nehezebb időszak.

Mit ajánlanál az új kollégáknak, mit tegyenek azért, hogy hasonlóan sikeres karriert tudjanak befutni a Trocellennél?

Elsősorban legyenek kitartóak, szorgalmasak és lojálisak a céghez, mert minden nehéz időszakot követ egy könnyebb, csak tenni kell a változásokért.