Email icon Írjon
nekünk!

Elkötelezetten és szenvedélyesen
teszünk a jövő
kényelméért és biztonságáért

A Trocellen egyik legnagyobb erősségét a munkatársak jelentik, azok a tehetséges kollégák,
akik készségeikkel és motivációjukkal valódi értéket teremtenek.
Sokféleségük és elkötelezettségük az, ami egyedivé és sikeressé tesz minket.

Mi a szuperképességed?

A jövőt építjük

A Trocellennél időtálló, minőségi megoldásokat hozunk létre, amelyekkel aktívan hozzájárulunk az emberek biztonságához és kényelméhez. Termékeink tervezésekor és előállításakor egyaránt előnyben részesítjük a környezetkímélő módszereket, az új generációs anyagmegoldásokat, a könnyű és biztonságos felhasználást, valamint a hosszú távon is stabil, megbízható teljesítményt. Gyártói és üzleti tevékenységünk szigorú elvekre épül, cégen belül és kívül egyaránt törekszünk a kölcsönösen előnyös, korrekt és egyenlő bánásmódon alapuló kapcsolatok fenntartására, valamint a helyi közösségek érdekeinek figyelembe vételére.

Együtt fejlődünk

Hiszünk abban, hogy a fejlődés leghatékonyabb módja, amikor a munkavállalók és a vállalat céljai és érdekei egy irányba mutatnak. Munkatársaink kiválasztása során a képességeken és tapasztalatokon túl figyelembe vesszük az egyéni ambíciókat és a jövőről alkotott személyes elképzeléseket. Ez, a rendszeres éves értékelő beszélgetésekkel kiegészítve lehetőséget ad arra, hogy személyre szabjuk a karrierutat, és a képzéseket. Motivált és folyamatosan fejlődő munkatársaink pedig a céges fejlődés igazi motorjává válnak.

Odafigyelünk az emberekre

Munkatársaink szellemi és fizikai jóléte elsődleges szempont a Trocellennél. Egészség- és munkavédelmi előírásaink, valamint folyamatos képzéseink és ellenőrzéseink kiegészítik a munkakörnyezet, a géppark és a gyártási folyamatok optimalizálására irányuló törekvéseinket, hogy maximálisan biztonságos környezetet teremtsünk. Törekszünk ezen kívül az egészségtudatosság támogatására, a mentális jólét elősegítésére és a támogató munkahelyi kultúra biztosítására.

MyTrocellen történet

Kállai Szabolcs
ügyvezető

Hiszek az autóiparban rejlő lehetőségekben, abban, hogy az általunk gyártott alapanyagok és alkatrészek egy fejlett és fenntartható mobilitást szolgálnak.
A Trocellen egy színes, kihívásokkal, lehetőségekkel teli vállalat, ahol támogatják azt, aki tanul, fejleszti magát, proaktívak és tevékeny.

Tovább olvasom

Dr. Rideg-Piskóti Marianna
Fenntarthatósági vezető és CRM menedzser

A fenntartható fogyasztás iránti szenvedélyem vált a munkámmá akkor, amikor kineveztek a cégcsoport Fenntarthatósági menedzserévé.

Frank Pilz
Kutatás-fejlesztésért felelős vállalati igazgató

A Trocellennel lenni folyamatos kihívást jelent, de az biztos, hogy egy perce sem unalmas!

Simone Marcandalli
a Caponago-i üzemek (Habgyártás és Feldolgozás) termelési és karbantartási igazgatója

Csak ha mindannyian összefogunk, az vihet fel a csúcsig és a sikerig.

Martin von Lienen
Vállalati pénzügyi és gazdálkodási igazgató

Számomra a Trocellen egy nagyszerű ötletekkel előrukkoló, nagyszerű csapatot jelent. Ez a szervezet és az emberek folyamatos fejlődését eredményezi. Imádom ezt a lenyűgöző dinamizmust.

Virágh Róbert
Termékfejlesztési csoportvezető

Add bele a szíved a munkádba. Olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy a jövő termékeit már a születésük előtt megismerhetem. És mivel ez a munkakör szinte csak az újdonságokról szól (új technológiák, új termékek), ezért nem csak elvégzem a munkát, de szívvel végzem, fejlődök.

Detlef Grossmann
Logisztikai vezető, adatvédelmi tisztviselő

Közel 39 éve dolgozom itt. A kollégákkal való jó kapcsolat, az osztályokon belüli és osztályok közötti együttműködés miatt szeretek még mindig itt dolgozni, és innen is szeretnék nyugdíjba menni.

Básthy Szilvi
Digitális Marketing Manager és a
Szigetelés Üzletág marketing menedzser

Az építés, új dolgok létrehozása hajtott mindig előre.

Kunné Vörös Andrea
Logisztikai asszisztens

31 év, 3 munkakör. Szeretem, hogy a Trocellennél a változás stabilitással párosul.

Diana Azliza Binti Amat Azhar
HR és adminisztratív asszisztens

Jó csapatban mindig jó dolgozni, és mivel ezt egy megbízható cégnél teszem, megvan a munka és magánélet egyensúlya is.

Poobalan Nagappan
IT & adminisztratív vezető

Tartozni valahova, és a nyerő csapat tagja lenni.

Isabell Hürten
Könyvelő

A Trocellen egy multikultúrális cégcsoport – öröm az országhatárokon átnyúlóan, más országokban dolgozó kollégákkal együttműködni.

Horváth Zoltán
Termelési és Technológiai vezető
(Polifoam, Dabas)

A tanulás, a munkába fektetett idő és energia egy jó környezetben mindig megtérül.

Gondoskodás a munkavállalókról

A munkavállalók jólléte

Munkatársaink egészsége és jólléte nagyon fontos számunkra, mert ez sikereink egyik alapköve.

Egészség és biztonság

A biztonságos munkavégzés elsődleges a Trocellennél.

Rugalmas munkakörülmények

Munkavállalóink számára rugalmas feltételek biztosítására törekszünk.

Képzés és fejlődés

Lehetőséget biztosítunk és figyelemmel kísérjük munkatársaink szakmai fejlődését.

Támogató környezet

Kényelmet szolgáló infrastruktúra és támogató vállalati kultúra

Díjazzuk a lojalitást

A lojalitást észrevesszük, értékeljük és jutalmazzuk.

Nyitott pozíciók

Finanz- oder Bilanzbuchhalter:in (d/w/m) Trocellen GmbH, Germany

Trocellen ist ein renommierter, weltweit tätiger Hersteller vernetzter Polyolefin-Schaumstofflösungen für die Sicherheit und den Komfort der Menschen. Unsere über 600 Mitarbeiter an 9 Standorten erarbeiten dauerhaft hochwertige und nachhaltige Lösungen für ein breites Branchen- und Anwendungsspektrum.

Ingenieur:in Produktentwicklung Trocellen GmbH, Germany

(Industrie)-Meister Elektrotechnik (m/w/d) Trocellen GmbH, Germany

Trocellen ist ein renommierter, weltweit tätiger Hersteller vernetzter PolyolefinSchaumstofflösungen für die Sicherheit und den Komfort der Menschen. Unsere über 600 Mitarbeiter an 9 Standorten erarbeiten dauerhaft hochwertige und nachhaltige Lösungen für ein breites Branchen- und Anwendungsspektrum.

Sales Manager (automotive OEM and TIER clients) Trocellen Automotive Hungary Kft., Hungary

We are looking for an experienced and motivated sales professional to join our Hungary team! As a member of our professional sales team your main goal will be to expand business with new customers and/or new applications at TIER and OEM levels in the European markets.

Operaio/a turnista Trocellen Italia SpA

Il ruolo assicura l’esecuzione delle attività produttive nel rispetto delle tempistiche previste dall’ordine di lavoro in conformità alle specifiche applicate, utilizzando ed ottimizzando le attrezzature a disposizione nel rispetto delle direttive aziendali e delle norme di Qualità, Sicurezza ed Ambiente.

Jelentkezési űrlap

Mellékletek (pdf, doc, docx)